Author Archives: ravnateljica

GOVORILNE URE

Spoštovani starši,

danes, 11. 12. 2018, bodo ob 17. uri popoldanske govorilne ure.

Vabljeni.

ZAHVALA

ISKRENA HVALA VSEM, KI STE SE V TEM TEDNU UDELEŽILI PRAZNIČNEGA DRUŽENJA NA ŠOLI IN NAS PODPRLI S PRISPEVKI. ZBRANA SREDSTVA BOMO NAMENILI ZA NAKUP DIDAKTIČNEGA MATERIALA.

ISKRENA HVALA!

UČENCI IN UČITELJI OŠ MAJDE VRHOVNIK

OBVESTILO

Spoštovani starši!

Pred nami je veseli december. Poleg lepih želja, veselja in nekaj stroškov prinese tudi kakšno neprijetnost.

V šoli, kjer se srečuje mnogo otrok, pričakujemo prijetno vzdušje. Ne želimo si pokanja petard in podobnih izdelkov, ki so pri nas zelo lahko dosegljivi.

Zaenkrat ugotavljamo, da se naša zavest na tem področju vendarle dviguje. Vse je še tiho. Želimo si, da tako tudi ostane. Na to lahko računamo le ob vaši pomoči.

Odrasli smo odgovorni za posledice neprimerne uporabe pirotehničnih izdelkov. Prepričani smo, da nakupe opravite skupaj z otrokom in ne podpirate medsebojnega preprodajanja. V šoli bomo vse pirotehnične izdelke, na katere bomo naleteli, otrokom dosledno zasegli in jih vrnili vam osebno, če boste prišli ponje. Pričakujemo, da se z otrokom pogovorite o obzirnosti, še posebej do tistih, ki jim poki in žvižganje kratijo spanec (mali otroci, bolniki, živali) in seveda nudite spremstvo ob morebitni uporabi vseh vrst pirotehničnih izdelkov.

Prosimo vas, da nas v naših prizadevanjih podprete, saj tudi zakon dovoljuje uporabo pirotehničnih izdelkov le v času od 26. 12. do 2. 1. in še to za otroke do 16. leta starosti le v prisotnosti staršev.

Hvala za vaše sodelovanje.

Učitelji in vodstvo šole

Praznični sejem

Vabimo vas na praznični sejem

Vabilo_dec_2018

OPOMNIK

Spoštovani starši,

danes so govorilne ure in zanimivo ter uporabno predavanje.

Vabljeni!

Jedilnik 12. 11. – 16. 11. 2018