Author Archives: ravnateljica

GOVORILNE URE

Spoštovani starši,

danes bodo 1. govorilne ure. Objavljamo razpored učiteljev po prostorih.

POPOLDANSKE GOVORILNE URE_2018

5. oktober, DAN UČITELJEV

“Človek, ki skrbi za svoje staro znanje in hkrati nenehno pridobiva novo, lahko postane učitelj drugih.”  Konfucij

5. oktober je svetovni dan učiteljev, ki ga obeležujemo v spomin na podpis Priporočil o položaju učiteljev leta 1966. Leta 1993 ga je razglasil Unesco z namenom, da bi ljudem približal poslanstvo ter dosežke učiteljev. Svetovni dan učiteljev, ki teče pod geslom: »Gradimo prihodnost: vlagajmo v učitelje!«, priznava prizadevanja učiteljev v vse bolj zapleteni, večkulturni in tehnološko razviti družbi. Praznujejo ga v več kot 100 državah sveta.

Vsem učiteljem ter ostalim pedagoškim delavcem naše šole čestitam ob njihovem prazniku in se zahvaljujem za trud, ki ga vlagajo v izobraževanje in vzgojo mladih. Naj pozitivna naravnanost vseh, bogati uspešnost dela v razredu in šoli nasploh.

PRISPEVEK ZA ŠOLSKI SKLAD

SPOŠTOVANI STARŠI!

Iz sredstev šolskega sklada smo v šolskem letu 2017/18 kupili likovni material za vse učence šole, material za tehniko in gospodinjstvo, zbirke nalog za matematiko za 9. razred, majice za prvošolce in pevski zbor, krili stroške šolskih tekmovanj, bralne značke in varnostnika. Zbrana sredstva, ki jih boste prispevali sedaj, bodo porabljena za nakup oziroma plačilo:

• likovnega materiala,
  • materiala za tehniko in gospodinjstvo za šolsko leto 2018/19,
  • didaktičnega materiala za učence,
  • pomoči socialno ogroženim učencem,
  • varnostnika v deležu.

Hvala za vaše sodelovanje in prijazen pozdrav.

Urša Mežan, predsednica UO Šolskega sklada

DELOVNA SOBOTA, 29. 9. 2018

Category : Uncategorized

Spoštovani starši,

v soboto, 29. 9. 2018, bo v skladu s šolskim koledarjem delovna sobota. Ta dan so po razredih tako na razredni kot tudi na predmetni stopnji organizirani različni dnevi dejavnosti, pouk in aktivnosti.

Jutranje varstvo bo. Malica bo organizirana, kosila ta dan ne bo. Prav tako ne bo podaljšanega bivanja.

Vodstvo šole

OPOMNIK za starše devetošolcev

Category : Uncategorized

Spoštovani starši devetošolcev,

danes, ob 18.15 imate roditeljski sestanek.

Vabljeni.

oktober 2018