Author Archives: Karmen Gluhodedov

Spoštovani starši, skrbniki, učenke in učenci,

v rubriki Dejavnosti/ Interesne dejavnosti so objavljeni urniki in način prijave na dejavnosti. Prijave lahko oddate do srede, 21. 9. 2022. Direktna povezava do dokumentov: http://www.os-majdevrhovnik.si/?page_id=191

Učenci in učenke se vračajo iz šole v naravi

Spoštovani starši, skrbniki,

obveščamo vas, da so se otroci iz Čateža odpeljali ob 14.10 in bodo v Ljubljani okoli 15.30.

Karmen Gluhodedov, pomočnica ravnateljice

Zahvala za sodelovanje v akciji “Majda za Ukrajino”

Spoštovani starši, skrbniki, učenke in učenci,

iskreno se vam zahvaljujemo za izjemen odziv na humanitarno akcijo naše šole. Z vašo pomočjo smo zbrali veliko količino osnovnih življenjskih potrebščin za prebivalce Ukrajine. Vsi vaši prispevki so že bili dostavljeni v Humanitarni center Rdečega križa v Ljubljani.

Solidarnost šteje!

Kolektiv in vodstvo šole

Category : Uncategorized

Spoštovani mentorj,

obveščam vas, da lahko od današnjega dne, ponedeljek, 7. 3. 2022, ponovno izvajate interesne dejavnosti.

Želim vam uspešno delo.

Spoštovani mentorji,

Želim vam uspešno delo.

Obvestilo za mentorje interesnih dejavnosti MOL LPŠ

Spoštovani mentorji športnih dejavnosti,

obveščam vas, da od ponedeljka, 28. 2. 2022, do petka, 4. 3. 2022, interesne dejavnosti zunanjih mentorjev potekajo le, če je vadba omogočena v okviru t. i. mehurčkov, brez združevanja učencev različnih razredov.

Hvala za razumevanje.

Pomočnica ravnateljice

Zaključek tabora za devetošolce

Sporočamo, da so se devetošolci ravnokar odpeljali iz Libelič. V Ljubljani (pred šolo) bodo predvidoma ob 16. uri.

september 2022