Author Archives: Vesna Gartner

Začasna prekinitev izvajanja interesnih dejavnosti

Spoštovani,

zaradi povečanega števila karanten na šoli, trenutnih epidemioloških razmer in v skladu z okrožnico Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport z dne 31. 12. 2021 vas obveščam, da smo se na šoli odločili prekiniti izvajanje interesnih dejavnosti od ponedeljka, 10. 1. 2022, do vključno srede, 19. 1. 2022.

Hvala za razumevanje.

Prevzem pozabljenih oblačil in predmetov

Spoštovani starši in učenci,

V mali avli šole bodo pripravljena pozabljena oblačila in ostali pozabljeni predmeti. Prevzem bo možen v naslednjem tednu od ponedeljka 6. 12. do petka 10. 6. 2021.

Dobrodelni teden »ZA OTROŠKI NASMEH«

Dragi učenci in starši,

obveščamo vas da bo Dobrodelni teden »ZA OTROŠKI NASMEH« potekal med 1. 12. in 10. 12. 2021. Akcijo organizira Rdeči križ Ljubljana, na šoli pa koordinirajo učiteljice OPB.

Vabljeni, da skupaj podarimo SUHO SADJE, PIŠKOTE, SLADKARIJE in NOVE KAPE, ŠALE, NOGAVICE, ROKAVICE za otroke.

Učenci lahko svoje prispevke prinesejo in predajo učiteljem. Ti jih bodo odnesli na zbirno mesto.

Hvala vsem, ki se nam boste v akciji pridružili!

Lep decembrski pozdrav,

Ljubljana, 1. 12. 2021                            učiteljice OPB

Urniki v šolskem letu 2021/2022

Spodaj objavljamo urnike ter legendo kratic predmetov za prvo polletje v šolskem letu 2021/22.

1. a
9. b

Legenda:

N1N – neobvezni izbirni predmet nemščina

NRA – neobvezni izbirni predmet računalništvo

NUM – neobvezni izbirni predmet umetnost

NTE – neobvezni izbirni predmet tehnika

NŠP – neobvezni izbirni predmet šport

DNU – delo z nadarjenimi

LI – latinščina

NI – nemščina

FI – francoščina

ŠSP – šport za sprostitev

ŠZZ – šport za zdravje

IŠP – izbrani šport, odbojka

OGU – obdelava gradiv, umetne snovi

SPH – sodobna priprava hrane

NPH – načini prehranjevanja

LS – likovno snovanje

FIK – filozofija

POK – poskusi iz kemije

RET – retorika

Majdini utrinki

Spoštovani starši in učenci,

z veseljem vas obveščamo, da je zaživel spletni časopis Majdini utrinki. Dostopen je 24 ur na dan, 7 dni v tednu na povezavi: http://www.majdiniutrinki.si/

Vabljeni k branju. Za objavo svojega prispevka pa se obrnite na učiteljico Petro Šabič Sušec.

Birthday photo created by rawpixel.com – www.freepik.com

UČBENIŠKI SKLAD – OBVESTILO

Spoštovani starši,

od 8. do 17. 6. 2021 bo potekalo vračanje učbenikov v učbeniški sklad. Lepo prosim, da učenci vrnejo urejene učbenike.

Učbeniki bodo natančno pregledani, učenci pa v zadnjem tednu šolskega leta obveščeni o morebitni odškodnini. V kolikor bi koga od staršev glede odškodnine karkoli zanimalo, vas prosim, da me do 30. 6. 2021 pokličete na tel. številko 01 4700 410 ali mi pišete na naslov sandra.svetina@guest.arnes.si. Do tega datuma sem vam na voljo in imate tudi možnost vpogleda, za kaj točno vam bo zaračunana odškodnina. To je seveda v primeru, da vam bo vaš otrok sporočil, da morate poravnati odškodnino. Po 30. 6. pa bodo učbeniki popravljeni, urejeni ter pripravljeni za ponovno izposojo, kar pomeni, da vpogled ne bo več možen.

Odškodnino za učbeniški sklad vam bomo zaračunali pri zadnji položnici za malico v šolskem letu 2020/2021.

Vse informacije glede izposoje v prihodnjem šolskem letu najdete na spletni strani naše šolske knjižnice. Novi seznami gradiv bodo objavljeni z današnjim dnem.

Sandra Svetina, skrbnica učbeniškega sklada

Prevzem pozabljenih oblačil in predmetov

Spoštovani starši in učenci.

V mali avli šole bodo pripravljena pozabljena oblačila in ostali pozabljeni predmeti. Prevzem bo možen v naslednjem tednu od torka 8. 6. do petka 11. 6. 2021.

www.pexels.com

Vpogledi v ovrednotene preizkuse in dosežke NPZ

Spoštovani učenci 6. in 9. razredov in starši,

Republiški izpitni center bo omogočil šolam, učencem in njihovim staršem dostop do elektronsko ovrednotenih preizkusov znanja in izpisa dosežkov (v obliki pdf).

Več si preberite na spodnji povezavi.

Počitnice in dejavnosti 2021

Predstavljamo katalog Zveze prijateljev mladine iz Ljubljane in Zavoda za letovanje in rekreacijo otrok, Počitnice in dejavnosti 2021, v katerem so zbrane vse informacije o zdravstvenih letovanjih otrok in mladih na morju in ostalih dejavnosti za otroke in mlade med poletnimi počitnicami 2021.

Povezava na katalog.

januar 2022