Monthly Archives: avgust 2019

OBVESTILO glede ŠOLSKIH KOSIL

Dragi učenci, spoštovani starši, skrbniki

Vodja kuhinje Osnovne šole Danile Kumar nas je obvestila, da prenavljajo šolsko kuhinjo, ki za nas pripravlja kosila.

Gradbena in tehnična dela se bodo izvajala vse do decembra, zato bodo prehranske obroke temu primerno prilagodili.  Vsi obroki bodo še vedno varni, zdravi in uravnoteženi, bodo pa nekoliko preprostejši (juhe pri kosilu bodo prej redkost kot pravilo, enolončnice bodo pogostejše, pecivo ne bo domače, več živil bo v porcijskih enotah …).

Zagotavljajo nam, da se bodo glede na stanje po najboljših močeh potrudili, da se bo ta situacija čim manj občutila, pri čemer se nam, predvsem pa učencem, zahvaljujejo za razumevanje in tudi za sodelovanje, ki bo v tem času potrebno.

1. RODITELJSKI SESTANEK

Spoštovani starši, skrbniki,

v šolskem letu 2019/2020 boste nekatera šolska sporočila prejemali po elektronski pošti.

Tako ste včeraj prejeli vabilo.

Vabilo 1. – 5. R

Vabilo 6. – 9. R

1. ŠOLSKI DAN

1. RAZRED, VABILO: PRVOŠOLCI

2. – 9. RAZRED, OBVESTILO: 1. ŠOLSKI DAN

NUJNO OBVESTILO

Spoštovani uporabniki spletne strani OŠ Majde Vrhovnik,

zaradi obveznega prehoda na nov strežnik, so vsa obvestila objavljena v tem tednu, izbrisana. Tistim, ki imate aplikacijo eFollowr, so obvestila še vedno vidna. Danes, tekom dneva bomo vsa obvestila objavili ponovno.

Ob tej priložnosti vas nagovarjam, da na vašem telefonu prevzamete aplikacijo eFollowr, ki je v navodilih ali v spodnjem desnem kotu te spletne strani.

Navodila za namestitev aplikacije eFollowr za OŠ Majde Vrhovnik_NOVO-1

Hvala za razumevanje in sodelovanje.

Ravnateljica mag. Mateja Urbančič Jelovšek

avgust 2019