OBVESTILO

OBVESTILO

Category : aktualno

Spoštovani starši!

Pred nami je veseli december. Poleg lepih želja, veselja in nekaj stroškov prinese tudi kakšno neprijetnost.

V šoli, kjer se srečuje mnogo otrok, pričakujemo prijetno vzdušje. Ne želimo si pokanja petard in podobnih izdelkov, ki so pri nas zelo lahko dosegljivi.

Zaenkrat ugotavljamo, da se naša zavest na tem področju vendarle dviguje. Vse je še tiho. Želimo si, da tako tudi ostane. Na to lahko računamo le ob vaši pomoči.

Odrasli smo odgovorni za posledice neprimerne uporabe pirotehničnih izdelkov. Prepričani smo, da nakupe opravite skupaj z otrokom in ne podpirate medsebojnega preprodajanja. V šoli bomo vse pirotehnične izdelke, na katere bomo naleteli, otrokom dosledno zasegli in jih vrnili vam osebno, če boste prišli ponje. Pričakujemo, da se z otrokom pogovorite o obzirnosti, še posebej do tistih, ki jim poki in žvižganje kratijo spanec (mali otroci, bolniki, živali) in seveda nudite spremstvo ob morebitni uporabi vseh vrst pirotehničnih izdelkov.

Prosimo vas, da nas v naših prizadevanjih podprete, saj tudi zakon dovoljuje uporabo pirotehničnih izdelkov le v času od 26. 12. do 2. 1. in še to za otroke do 16. leta starosti le v prisotnosti staršev.

Hvala za vaše sodelovanje.

Učitelji in vodstvo šole


Urnik – prva triada

Urnik – druga triada

Urnik – tretja triada

Koledar

december 2019
P T S Č P S N
« Nov    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031