Sodelovanje v raziskavi naših dveh učenk – anketa za ženske

Sodelovanje v raziskavi naših dveh učenk – anketa za ženske

Category : aktualno

Spoštovani,

učenki 9. razreda Osnovne šole Majde Vrhovnik, Ana Jazbec in Nika Virant, pripravljata raziskovalno nalogo o spolnem nadlegovanju žensk v delovnem okolju, s katero bosta tekmovali na 32. Srečanju mladih raziskovalcev in njihovih mentorjev. Tema se nam zdi pomembna in aktualna, zato ju kot mentorica v njunih prizadevanjih spodbujam in podpiram.

Kot psihologinja in mentorica mladih raziskovalk vas prosim, da naši raziskovalki podprete, in sicer tako, da izpolnite anketo, ki je dostopna na spodnji povezavi. Anketa je popolnoma anonimna, zato bodite pri odgovarjanju iskrene. Tudi če nimate nobene izkušnje spolnega nadlegovanja, izpolnite anketo, saj je pomembno, da dobimo čim bolj verodostojne podatke o razširjenosti tega pojava.

Povezava do ankete: Anketa Spolno nadlegovanje v delovnem okolju

Že v naprej se vam najlepše zahvaljujem za sodelovanje in vas lepo pozdravljam,

Marina Vidmar, univ. dipl. psih., svetovalna delavka


Koledar

september 2022
P T S Č P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Accessibility