3. teden izobraževanja na daljavo

3. teden izobraževanja na daljavo

Category : aktualno

Spoštovani starši,

zahvaljujem se vam za sodelovanje in podporo. Danes vam posredujem povzetek analize ankete, ki jo je izpolnilo 347 staršev. Ravno zaradi ugotovitev, ki smo jih pridobili in priporočil Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport ter Zavoda RS za šolstvo, pripravljamo predloge izboljšav. 

Predvsem ne želimo hiteti. Zato naj danes otrok dokonča vse, kar še ima za dokončati. Sicer pa naj ima dan za gibanje in prosto, morda ogled Izodroma in še kaj po vaši izbiri. Naj bo to dan za pohvalo, za uspešno opravljeno delo.

Zavedam se, da izpolnjevanje nalog na daljavo ni enostavno. Postavljeni ste pred nalogo, ki so jo do sedaj večinoma opravljali učitelji. Vaše sodelovanje je zelo pomembno. 

Danes vam bodo pisali razredniki. Prosim, da jim še danes odgovorite.

Res je, ne vemo, koliko časa bo tako. Pa vendar, ne pozabimo, na prvem mestu je naše zdravje in zdravje otrok

Verjamem, da nam bo uspelo uspešno pripeljati otroke do konca šolskega leta.

Ostanimo zdravi in dobre volje.

*To sporočilo objavljam tudi na spletu, saj sistem pošiljanja elektronskih sporočil ne deluje, oziroma deluje upočasnjeno in boste sporočilo lahko dobili šele čez čas, čeprav je bilo posredovano pred več kot eno uro.

Hvala za razumevanje.

Ravnateljica


Koledar

februar 2023
P T S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  
Accessibility