Evidenčni list za obšolsko dejavnost ali glasbeno šolo

Učenci v obšolskih dejavnostih in glasbenih šolah izkazujejo izpolnjevanje pogoja PCT z dokazilom o prebolelnosti, cepljenju ali testiranju s testi HAG ali testi PCR. Tudi učenci, ki se samotestirajo v matičnih šolah, za udeležbo v obšolskih dejavnostih in glasbenih šolah izpolnjujejo pogoj PCT. Ti učenci izvajalcem obšolskih dejavnosti in glasbenim šolam vsakokrat na vpogled predložijo dokazilo o opravljenem samotestiranju in negativnem rezultatu v obliki evidenčnega lista. Za evidenčni list učenca poskrbijo starši. Vzorec za pomoč staršem pri pripravi evidenčnega lista posredujemo TU:

Če ga vaš otrok potrebuje za izvenšolsko dejavnost, boste starši natisnili in bo to ves čas hranil pri sebi. Na dan testiranja mu bo po pregledu hitrega testa nadzorni učitelj podpisal.

februar 2023