VPIS V 1. RAZRED

Obvestilo staršem šolskih novincev za šolsko leto 2022/23

Vpis v 1. razred: pojasnila Mestne občine Ljubljana

Spoštovani starši!

Pred nami so dnevi vpisa v 1. razred za šolske novince našega šolskega okoliša.

K vpisu pridite le, če ste zdravi in izpolnjujete enega od pogojev PCT.

Vpis bo potekal po časovnem razporedu.

Termin si lahko sami izberete v obrazcu, ki je dostopen na naši šolski spletni strani TUKAJ

Zadnji dan za izbiro termina je 8. 2. 2022 do polnoči. Če si termina ne boste izbrali sami, vam ga bomo določili mi in vas o tem obvestili.

Pri vpisu je obvezna uporaba zaščitne maske in upoštevanje varnostne razdalje. Ko pridete v šolo, počakate v preddverju, da vas svetovalna delavka povabi k vpisu.

Temu dopisu so priloženi dokumenti:

• vpisni list (ki ga pregledate, dopolnite oz. popravite navedene podatke in se spodaj podpišete),
  • vprašalnik o otroku (ki ga izpolnite),
  • obvestilo Zdravstvenega doma Ljubljana Center, kamor bo vaš otrok v spomladanskih mesecih povabljen na zdravniški pregled.

Vpisni list in vprašalnik o otroku prinesete s seboj k vpisu.

Vse informacije glede šole in poteka šolanja najdete na naši spletni strani.

Če razmišljate o odlogu všolanja, se boste o tem pogovorili s svetovalno delavko.

Kljub izrednim razmeram želimo, da so vaši prvi koraki z otrokom v šolo prijetni in da vam bodo ostali v lepem spominu.

Lepo vas pozdravljamo.

maj 2022