Author Archives: ravnateljica

24. 6. 2021

V imenu kolektiva OŠ Majde Vrhovnik se vam v tem zahtevnem šolskem letu zahvaljujem za sodelovanje.
Ob dnevu državnosti vam izrekam iskrene čestitke!
Mirne poletne dni in vse dobro, ravnateljica

PREVZEM SPRIČEVAL

Vse učence in starše, ki niste uspeli prevzeti spričevala na zadnji šolski dan, obveščamo, da Pravilnik o šolskem koledarju za osnovne šole (Ur. l. RS, št. 50/12, 56/12 – popr., 20/19 in 36/19) v 14. členu določa naslednje:

“Učencem, ki jim ni bilo možno razdeliti spričeval ob zaključku pouka, jih šola osebno vroči njim oziroma njihovim staršem v času od zaključka pouka do 30. junija in od 16. do 20. avgusta tekočega šolskega leta.”

Prevzem bo možen v času uradnih ur, od 8.00 do 12.00, v tajništvu šole.

V kolikor spričevala ne prevzamete tudi v avgustovskem roku, ga izročimo učencu na prvi šolski dan v novem šolskem letu.

Vodstvo šole

ZADNJI DAN POUKA

Spoštovani starši,

nekateri otroci že odhajajo na počitnice, zato pravočasno odpovejte prehrano. Prav tako tudi za zadnji dan sporočite, ali bo vaš otrok na kosilu ali pa ga odjavite do torka, 22. 6. 2021, do 8. ure zjutraj.

V četrtek, 24. 6. 2021, bodo vsi učenci zaključili ob 12. uri. Na kosilo bodo šli najprej učenci od 6. do 8. razreda. Učenci od 1. do 5. razreda bodo šli na kosilo ob 12.30 po razporedu.

3. RODITELJSKI SESTANEK

Spoštovani starši, skrbniki

Objavljamo razpored roditeljskih sestankov na daljavo v mesecu maju:

Popoldanske govorilne ure na daljavo

Spoštovani starši, skrbniki

V torek, 11. 5. 2021, bodo govorilne ure na daljavo ob 17. uri. Vabljeni, da se preko elektronske pošte dogovorite za termin z učiteljem ali razrednikom.

Pouk od 3. 5. 2021

Pravila in omejitve ostajajo v celoti enaka, kot so veljala v tednu pred počitnicami.

Še vedno je razglašena epidemija in posledično govorimo o izrednih razmerah. Od vas pričakujemo odgovorno ravnanje, da otrok z znaki prehladnega obolenja: dražečim kašljem, glavobolom, povišano temperaturo, slabim jutranjim počutjem ipd., ne boste pošiljali v šolo. V kolikor kdo od družinskih članov preboleva Covid-19, je razumljivo, da vaš otrok ostane doma v karanteni in ne hodi v šolo. V primeru, da zboli otrok in ima okužbo Covid-19, to sporočite ravnateljici.

Otrok naj ima s seboj dodatno jopico, saj bomo učilnice čez dan zračili.

Ob našem in vašem dobrem zgledu mlajšim in upoštevanju vseh higienskih priporočil se bomo trudili zagotavljati varen potek vzgojno-izobraževalnega procesa. To nam je uspevalo zadnjih 7 tednov. Verjamem, da bo tudi v prihodnje tako.

Hvala za vaše sodelovanje.

Popoldanske govorilne ure na daljavo

Spoštovani starši, skrbniki

V torek, 13. 4. 2021, bodo govorilne ure na daljavo ob 17. uri. Vabljeni, da se preko elektronske pošte dogovorite za termin z učiteljem ali razrednikom.

Pouk 12. 4. 2021

Spoštovani,

obveščam vas, da je Vlada RS sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, ki velja do 18. aprila.
Z dnem 12. 4. 2021 se ponovno za vse otroke odpirajo osnovne šole.

Pravila in omejitve ostajajo v celoti enaka, kot so veljala v tednu pred zaprtjem.

Še vedno je razglašena epidemija in posledično govorimo o izrednih razmerah. Od vas pričakujemo odgovorno ravnanje, da otrok z znaki prehladnega obolenja: dražečim kašljem, glavobolom, povišano temperaturo, slabim jutranjim počutjem ipd., ne boste pošiljali v šolo. V kolikor kdo od družinskih članov preboleva Covid-19, je razumljivo, da vaš otrok ostane doma v karanteni in ne hodi v šolo. V primeru, da zboli otrok in ima okužbo Covid-19, to sporočite ravnateljici.

Otrok naj ima s seboj dodatno jopico, saj bomo učilnice čez dan zračili.

Ob našem in vašem dobrem zgledu mlajšim in upoštevanju vseh higienskih priporočil se bomo trudili zagotavljati varen potek vzgojno-izobraževalnega procesa. To nam je uspevalo zadnjih 5 tednov pred zaprtjem šole. Verjamem, da bo tudi v prihodnje tako.

Hvala za vaše sodelovanje.

julij 2021
« Jun